• Home
  • Nieuws
  • Vastgoed markt
  • Onze totaal-service
  • Over ons
Wonen Aan De Côte d’Azur
  • Bestaande woningen
    • Hoogwaardig vastgoed
    • Omgeving Monaco
    • Omgeving Nice
    • Omgeving Cannes
    • Omgeving Saint Raphael
    • Omgeving Saint Tropez
    • Omgeving Parijs
    • Off-market
    • Interieur design en styling
  • Nieuwbouw
    • Nieuwe villa bouwen
    • Nieuwbouw ski chalets
    • Dubai
    • Interieur design en styling
    • Capsule Tiny House
  • Zoek op budget
    • € 0 – 300,000
    • € 300,000 – 750,000
    • € 750,000 – 1,500,000
    • € 1,500,000 – 3,000,000
    • € 3,000,000 – 6,000,000
    • € 6,000,000 – 10,000,000
    • € 10,000,000 and more
  • Internationaal
    • Vastgoed op Ibiza
    • Vastgoed in Portugal
    • Verenigde Arabische Emiraten
    • Vastgoed in Italië
  • Verkoop
  • Contact
    • Nieuwsbrief
    • Uw favorieten
  • Menu Menu

We liepen deze week gewoon gezellig aan zee de hond en onszelf uit te laten toen ik het vanuit mijn ooghoek ontdekte; een Airbus A320 midden op de boulevard van Nice naar Antibes! Voorzichtig liepen we er op af en de deur zwaaide open; de trotse eigenaar liet ons de nieuwste attractie aan de Côte d’Azur zien; een vliegsimulator op ware grootte. We struikelden over kabels en stekkers en werden naar voren gebracht; daar stond inderdaad een complete cockpit op ware grootte en een groot rond scherm met digitale projectors. “Volgende week gaan we officieel open” fluisterde de man met ontzag, ‘En we hebben échte piloten die als co-piloot aanwijzingen geven aan de mensen die altijd al in een Airbus hebben willen vliegen” Ik nam nieuwsgierig plaats in de stoel, startte voor de grap de motoren en duwde de Airbus vol gas de startbaan op. Jo schrok en gilde dat we geen paspoorten bij ons hadden en Floor, onze hond begreep er niets van. Ze blafte nerveus en sprong uit de cockpit. Terwijl we haar door het raampje naar binnen probeerde te lokken, reed ik ondertussen met brullende motoren het grasveld van Nice Airport op. Verder gelukkig geen schade.

Maar voor wie net echt de lucht in wil, reserveringen voor een vlucht boven een stad naar keuze kunnen online worden gemaakt via aviasim.fr De kosten bedragen 99 euro voor 1 persoon incl. 20 minuten piloten training en 40 minuten vliegen. De echte experts nemen natuurlijk een lange vlucht van twee uur, die kost 249 euro. Tijdens deze vlucht wordt overigens geen koffie geserveerd.

 

door Arleen Atienza/15 oktober 2014/in Blog
Deel dit stuk
  • Delen op Facebook
  • Deel op X
  • Delen op WhatsApp
  • Delen op LinkedIn
  • Delen via e-mail
https://www.wonenaandecotedazur.nl/wp-content/uploads/2024/02/sitelogo150.png 0 0 Arleen Atienza https://www.wonenaandecotedazur.nl/wp-content/uploads/2024/02/sitelogo150.png Arleen Atienza2014-10-15 12:16:542014-10-15 12:16:54Airbus A320 landt op boulevard vlakbij Nice Airport

Ons service netwerk

  • Hoe gebruikt u onze services?
  • Schrijf u in voor onze nieuwsbrief
  • AI Alarm en beveiliging
  • Nieuw huis, nieuwe keuken
  • Lange termijn villa huren
  • Internationale verhuizingen
  • Interieur, styling en decoratie
  • Tuinontwerp en tuinaanleg
  • Renovatie en onderhoud
  • Hypotheek in Frankrijk
  • Steden shirts, caps en meer

Wat zeggen onze klanten over ons?

International reviews

Commercieel Vastgoed kopen in Ajman, UAE

Luxe vastgoed portaal met persoonlijke service.
Buitenlands woningaanbod met Nederlandse begeleiding.

Contact
Mail: info@wonenaandecotedazur.nl
WhatsApp: +33783579579

Member of Association of International Property Professionals. Alle getoonde informatie komt van derden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze website wat betreft prijs en locatie. Geregistreerd partner van Funda Nederland.

© Copyright – Wonen Aan De Côte d’Azur | Home | Gebruiksvoorwaarden | Sitemap

Link naar: Be happy in het leukste ziekenhuis van de Côte d’Azur Link naar: Be happy in het leukste ziekenhuis van de Côte d’Azur Be happy in het leukste ziekenhuis van de Côte d’AzurLink naar: Ebola poortjes, vlammenzee en stakende leraren Link naar: Ebola poortjes, vlammenzee en stakende leraren Ebola poortjes, vlammenzee en stakende leraren
Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde